Polecane książki kucharskie: Marta Grycan – Kuchnia Haute Couture (recenzja i opinia)

Książka kucharska Kuchnia haute couture Marta GrycanDzisiaj chciałbym zrecenzować i zopiniować książkę Marty Grycan pod tytułem „Kuchnia Haute Couture”. Jest to pierwsza książka wydana przez Martę Grycan – jurorkę programu kulinarnego „Polski turniej wypieków”, właścicielkę warszawskiej cukierni, pochodzącą z rodziny potentata lodów. Marta Grycan wraz ze swoimi 2 córkami zostały celebrytkami po tym, gdy zaczęły się pojawiać w mediach, wypowiadać się w kwestii mody, ubioru. Znane są ze swojej dużej tuszy, co wzbudza ogromne kontrowersje.

Na okładce swojej książki Marta Grycan występuje w czerwonej sukience w pozie, w której dotychczas można było zobaczyć Nigellę Lawson.

W swojej książce autorka przedstawia nie tylko przepisy kulinarne, będące tradycją w rodzinie Grycanów (zarówno przystawki, obiady, ale również i desery). Książka jest stanowi również serię opowieści o życiu, kuchni, pasjach odkrywanych przy wspólnym stole z rodziną i przyjaciółmi. Jest opowieścią o szukaniu inspiracji, o wspaniałych smakach i więzi jaka buduje się podczas wspólnego biesiadowania.

Ta pozycja książkowa powinna znaleźć się na każdej półce współczesnej gospodyni domowej, fana gotowania i kulinariów czy też okazjonalnego bywalca kuchni. Hit tej jesieni. Świetny pomysł na prezent świąteczny dla każdego! Kup książkę już od 54.50 w księgarni Weltbild.pl (dawniej Świat książki).