Polecane książki kucharskie: Magda Gessler – Kulinarne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler (recenzja i opinia)

Książka kucharska: Kulinarne rewolucje. Przepisy Magdy GesslerDzisiaj chciałbym zrecenzować i zaopiniować dla Was najnowszą książkę Magdy Gessler, znawcy smaku, właścicieli sieci restauracji, jurorki polskiego wydania programu Masterchef, a przede wszystkim prowadzącej program „Kulinarne rewolucje” w stacji TVN.

Książka jest zbiorem wszystkich przepisów z dotychczasowych programów 6 serii programu Kuchenne rewolucje, w którym Magda Gessler odwiedza restauracje w złej kondycji finansowej i dzięki dokonanym przez nią przemianom wystroju lokalu, menu oraz zmianom samych właścicieli – stara się postawić na nogi kulinarne biznesy. Kuchenne rewolucje wychodzą z różnym skutkiem – raz się udaje, raz nie. Jednakże pamiątką po każdej rewolucji są przepisy na oryginalne dania wymyślone przez Magdę gessler lub oparte na tradycyjnych przepisach z przeszłości.

Książka szczególnie polecana dla fanów Magdy Gessler, jej programu oraz wszystkim fanom kulinariów. Kup książkę już od 49,90 w księgarni Weltbild.pl (dawniej Świat książki).

Użytkownicy trafili tutaj szukając: ksióżki kulinarne magdy gesler