Program kulinarny: Doradca Smaku (TVN)

Doradca Smaku (TVN) - Michel Moran„Doradca smaku” to nowy program kulinarny którego autorami są portal doradcasmaku.pl i Michel Moran – mistrz kuchni, juror polskiej wersji programu Masterchef.

Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, pokaże widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów. W każdym odcinku przygotuje jedną potrawę lub zestaw dań, prezentując m.in. wiosenne sałatki oraz smaczne i szybkie przekąski. Oprócz tego pokaże, jak przyrządzić mięsa, zupy, sałaty i desery. Moran nauczy gotować tych, którzy nie radzą sobie w kuchni, a doświadczonych kucharzy zainspiruje do przyrządzania nowych, pomysłowych potraw.

Program jest emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.55 tuż przed Faktami TVN.

Zobacz przepisy z programu Doradca Smaku.

1 comment for “Program kulinarny: Doradca Smaku (TVN)

 1. Krzysztof OstaPOWICZ
  10 kwietnia 2013 at 19:10

  Szanowny Panie!
  Oglądałem pański program nt. pasztetu. Trochę jestem ździwiony,gdyż moja mama z mielonego surowego mięsa robiła coś, co nazywało się klopsem lub też pieczenią rzymską.Być może pański przepis jest „czysto francuski”. Ja osobiście nie umiem robić pasztetu ale u mnie w domu pasztet robiło się z mięsa gotowanego, które mieliło się, a potem przecierało trzykrotnie przez sito i nie dodawało się surowych jajek tylko pianę z białek i dopiero do pieca i pasztet był „lizać palce” – puszysty jak biszkopt.
  Radzę spróbować polskiego pasztetu (broń Boże ze sklepu).
  Pozdrawiam, K. Ostapowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *