Program kulinarny: Doradca Smaku (TVN)

Doradca Smaku (TVN) - Michel Moran„Doradca smaku” to nowy program kulinarny którego autorami są portal doradcasmaku.pl i Michel Moran – mistrz kuchni, juror polskiej wersji programu Masterchef.

Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, pokaże widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów. W każdym odcinku przygotuje jedną potrawę lub zestaw dań, prezentując m.in. wiosenne sałatki oraz smaczne i szybkie przekąski. Oprócz tego pokaże, jak przyrządzić mięsa, zupy, sałaty i desery. Moran nauczy gotować tych, którzy nie radzą sobie w kuchni, a doświadczonych kucharzy zainspiruje do przyrządzania nowych, pomysłowych potraw.

Program jest emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.55 tuż przed Faktami TVN.

Zobacz przepisy z programu Doradca Smaku.

Użytkownicy trafili tutaj szukając: program kulinarny tvn,doradca smaku pl przepisy,przepisy kulinarne doradca smaku
  • Krzysztof OstaPOWICZ

    Szanowny Panie!
    Oglądałem pański program nt. pasztetu. Trochę jestem ździwiony,gdyż moja mama z mielonego surowego mięsa robiła coś, co nazywało się klopsem lub też pieczenią rzymską.Być może pański przepis jest „czysto francuski”. Ja osobiście nie umiem robić pasztetu ale u mnie w domu pasztet robiło się z mięsa gotowanego, które mieliło się, a potem przecierało trzykrotnie przez sito i nie dodawało się surowych jajek tylko pianę z białek i dopiero do pieca i pasztet był „lizać palce” – puszysty jak biszkopt.
    Radzę spróbować polskiego pasztetu (broń Boże ze sklepu).
    Pozdrawiam, K. Ostapowicz