Polecane książki kucharskie: Magda Gessler – Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler” (recenzja i opinia)

Książka kucharska Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler

Książka kucharska Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler

Magda Gessler wraz ze swoim programem „Kulinarne rewolucje” ma tyle samo zwolenników co przeciwników. I nie ma się co dziwić. Niektórzy zarzucają jej że nie zna się wcale na kuchni albo pcha swoją bujną czuprynę do garów. Inni z kolei chwalą ją za skuteczność w nawracaniu błądzących i oszukujących klientów restauratorów na właściwą drogę.

Oto po wielkim sukcesie pierwszej części książki, która wyprzedała się w całym nakładzie (trwa dodruk), pojawiła się druga część przepisów z programu „Kuchenne rewolucje” z sezonów od piątego do ósmego. I nawet jeśli ktoś Magdy Gessler nie lubi, to nie może zaprzeczyć że nasz „restauratorski Chuck Norris” nie potrafi wymyślić genialnych potraw, których bazą są najczęściej tradycyjne regionalne potrawy z nutką nowoczesności.

Jeśli od zawsze chciałeś spróbować to, czym Magda raczy swoich gości podczas „porewolucyjnej” kolacji a do danej restauracji masz za daleko lub chcesz przyrządzić ją samodzielnie („Ja nie potrafię gotować jak Magda Gessler?!”) to masz ku temu okazję.

Przepisy są podzielone według rodzajów potraw, są dobrze opisane więc ich przygotowanie i odniesienie do danego odcinka jest bardzo proste. Każdy przepis jest oznaczony numerem odcinka i serii, więc łatwo odszukać przepis według odcinka lub odcinek według przepisu.

Ta książka jest obowiązkową pozycją dla wszystkich fanów programu Kuchenne rewolucje i nie tylko. Brać póki znowu nakład się nie skończy…

Dla chętnych do zakupu mamy specjalny rabat: 40% przy zakupie 4 książek z oferty Znak.pl. Szczegóły promocji i kod rabatowy można zobaczyć tutaj: http://www.znak.com.pl/WojnaNaSmaki. A w ofercie są m.in. książki Anny Starmach („Pyszne 25” i nowość – jej druga część), książki pierwszego i drugiego zwycięzcy Masterchefa (Basi Ritz i Beaty Śniechowskiej) czy przepisy Agnieszki Maciąg. Jest w czym wybierać.

Użytkownicy trafili tutaj szukając: książki magdy gessler opinie