Polecane książki: Jamie Oliver i inni – Book of YOU

Książka Book of You Jamie Oliver i inni

Książka Book of You Jamie Oliver i inni

Jeśli myślisz, że Jamie Oliver napisał nową książkę kulinarną, to się grubo mylisz. Oto Wydawnictwo Insignis, polski wydawca książek Jamiego Olivera, wprowadza do księgarń książkę o tajemniczym i dość osobistym tytule „Book of YOU”, która została napisana przez uznanych ekspertów od zdrowego stylu życia, wśród których znalazł się sam Jamie Oliver.
„Book of YOU” to książka zawierająca zbiór 365 (na każdy dzień w roku) drobnych czynności, niewymagających dużego wysiłku, które nazwano mikroakcjami, które można wykonywać codziennie wśród wielu innych prac i obowiązków, aby móc wprowadzić w swoje życie zdrowe i trwałe nawyki, które mają poprawić nasze życie i samopoczucie. Te czynności wymagają tylko niewielkiego samozaparcia, więc tym łatwiej zmieniać swoje życie na lepsze 😉 Książka powstała pod czujnym okiem neurobiologów a nie coraz popularniejszych mentorów i „kołczów”.
Współautorem książki jest Jamie Oliver, fenomen i autorytet nie tylko w świecie kulinarnym, ale także w kwestiach ogólnie pojętego zdrowego stylu życia. Jako autor wielu programów i książek Jamie już od szesnastu lat skutecznie zachęca miliony do zmian nawyków na lepsze – i nie chodzi tu wyłącznie o nawyki żywieniowe.

Jamie Oliver bardzo poleca „Book of YOU” – na okładce książki widnieje jego entuzjastyczna rekomendacja: „Jak małymi zmianami osiągnąć trwałą zmianę – ta książka jest genialna.”
Zapoznaj się z wnętrzem albumu przed zakupem pod tym linkiem: http://bit.ly/przeczytaj-you