O nas

Witajcie

Anita, Mateusz i Antoni to imiona 3 twórców tej strony. Interesujemy się kulinariami, gotowaniem, kuchnią polską i światową. Na niniejszej stronie pokazujemy przepisy z całego świata, porady kulinarne, tłumaczymy zawiłe terminy związane z gotowaniem i kuchnią. Wszystko dla tych, dla których gotowanie jest również pasją.

Wkrótce na stronie oprócz przepisów znajdziecie również ofertę składników spożywczych, przyborów kuchennych i wszystkiego tego, co pozwoli Wam realizować Wasze kuchenne pasje.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, macie pomysły co poprawić i ulepszyć na stronie – zapraszamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiamy

Anita, Mateusz i Antoni

załoga serwisu Wojna Na Smaki

 • marta

  witam
  bardzo fajna stronka:) mam tylko zastrzeżenia co do miar podawanych w przepisach:Buddy podaje proporcje zazwyczaj w „cup’sach”, a ich pojemnośc różni się od naszych polskich miar, np.1 cup=125g mąki, a nasza szklanka ma ok.180g mąki.polecam anglojęzyczne strony z przelicznikami miar i wag, tak żeby proporcje składników odnieść do polskich realiów wagowych:)
  pozdrawiam

 • Generalnie , ciekawy blog, życzyć wypada samych radości ( i jak najmniej wpadek), co z przyjemnością czynię, mimo jednej uwagi wstawionej na „przywitanie” ;-))
  Kazik

 • Gosieńka

  Dzień dobry,
  cieszę się, że dzięki konkursowi udało mi się w Internecie wypatrzyć tę ciekawą stronę. Z pewnością będę od tej pory stale na nią zaglądać, bo warto.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego 🙂