Kategoria: Urządzenia i przybory kuchenne

Niezbędnik w kuchni: Syfon do bitej śmietany

Chcesz przygotować bitą śmietanę do gofrów, kawy, lodów lub marzy Ci się sos lub mus niczym dzieło kucharza z Masterchefa? Niezbędnym przyrządem w Twojej kuchni będzie syfon na naboje do bitej śmietany i spieniania musów, sosów lub kremów. Wystarczy napełnić…

Porady kulinarne: Zakup zmywarki – na co zwrócić uwagę?

Jak kupować zmywarkę?

Obecnie zmywarka jest niemal obowiązkowym elementem praktycznie każdej kuchni. Nie wyobrażamy sobie bez niej życia, szczególnie, gdy posiadamy dzieci. Jednak przed zakupem tej najlepszej i najbardziej odpowiedniej dla nas, warto zapoznać się z różnymi rodzajami zmywarek, jakie oferuje nam rynek, tak aby wybrać taką, która będzie odpowiadała wszystkim naszym potrzebom i wymaganiom.

Porady kulinarne: Szybko, tanio, zdrowo czyli gotowanie w szybkowarze

Szybko, tanio, zdrowo czyli gotowanie w szybkowarze

Jeśli nie lubicie spędzać czasu w kuchni, nie przepadacie za gotowaniem lub wprost przeciwnie momentami odnosicie wrażenie, że dbacie o to, w jaki sposób się odżywiać, aby przygotowywane posiłki zachowywały jak najwięcej naturalnych składników odżywczych i witamin to zainteresuje was posiadanie w swojej szafce nie lada gratki, za którą kryje się nowoczesny szybkowar.