Konkurs „Magiczne danie sylwestrowe”

Dzisiaj startujemy z nowym konkursem. Firma Ecolines Polska, operator linii autokarowych w Europie, przygotowała dla Was bilety na wszystkie swoje połączenia. Zasady są proste, a nagroda – sami przyznacie – bardzo przydatna.

Międzynarodowe Linie Autobusowe ECOLINES to związek kilku firm oferujących wysoką jakość obsługi pasażera, dostępność szerokiej siatki połączeń przy przystępnej ofercie cenowej. Podróżować możemy do 169 miast w Europie. Bilety kupić można osobiście w agencjach lub poprzez Internet. Poznajcie naszego fundatora nagród lepiej na stronie ecolines.pl

Zasady konkursu:

Sylwester to cudowny okres świętowania, imprez, życzeń i spełnienia marzeń. To idealny czas na szaleństwa kuchenne! Niniejszy konkurs pozwoli naszym uczestnikom połączyć przyjemne z pożytecznym: wymyśleć magiczne danie sylwestrowe i wygrać świetną nagrodę!

Polub fan page bloga WojnaNaSmaki.pl oraz Ecolines Polska, zachęcaj do polubienia znajomych i weź udział w zabawie. Wygrywaj bilety!

Aby wziąć udział w konkursie należy do 27.12.2012 02.01.2013 r. wysłać zdjęcie wraz z przepisem wybranej potrawy na zabawę sylwestrową. Każdy uczestnik ma do wyboru trzy zakresy tematyczne: kuchnia Francji, Wielkiej Brytanii lub Rosji.

Przepis musi być oryginalny i nowatorski, a własne zdjęcie wykonane z wyczuciem smaku i estetyki.

Przygotowane propozycje prosimy o przesyłanie na adres konkurs@ecolines.pl

Trzy najlepsze propozycje zostaną nagrodzone voucherem OPEN wymiennym na podwójny bilet w obie strony na jedną z obsługiwanych linii przez Ecolines Polska. Do wyboru aż 169 miast w 18 państwach europejskich, w tym oczywiście Rosja, Wielka Brytania i Francja!

Konkurs zostanie rozstrzygnięty przez jurorów WojnaNaSmaki.pl oraz Ecolines Polska.

Wysłać można maksymalnie jedną propozycję, każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i rodziny organizatorów konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28.12.2012 03.01.2013 r. o godz. 15:00 na fan page Ecolines Polska oraz na blogu WojnaNaSmaki.pl

Osoby, które otrzymają nagrody, po opublikowaniu wyników zostaną poproszone o przesłanie swoich adresów e-mail, na które zostaną wysłane vouchery na bilety od Ecolines Polska.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Redakcja WojnaNaSmaki.pl i Ecolines.pl